Hoppa till innehåll

Kontakta oss

Hör gärna av dig. Vi svarar på dina frågor via e-post, telefon och vår chatt. Inga frågor är för små, inga utmaningar är för stora. Du är alltid välkommen hos Erab.

Kontaktpersoner

Personal

Viktor Berggren

VD / Försäljning Kalkyl / Projektledning

08-12148802
viktor.berggren@erab.com

Erik Jansson

Projektledare/Försäljning

08-12148818
erik.jansson@erab.com

Amed Akbulut

Energicontroller/ Försäljning Erab system

08-12148817
amed@erab.com

Fastighetsautomation

Adrian Öhrström

Programmering Erab System fastighetsautomation

08-12148810
adrian.ohrstrom@erab.com

Gustaf Dahlborn

Projektledning/ drifttagning

08-12148805
gustaf.dahlborn@erab.com

Carl Arfwedson

Programmering Erab System fastighetsautomation

08-12148803
carl@erab.com

Björn Ekwall

Programmering Erab System / Drifttagning

08-121 488 19
bjorn.ekwall@erab.com

Pannor & säkerhet

Adolf Ndip

Montör/ Ordermottagare/ Support/ Nivåkontroller

08-12148809
adolf@erab.com

Adnan Kahrimanovic

Montör/ Ordermottagare/ Support/ Nivåkontroller

08-12148804
adnan@erab.com

Andreas Andersson

Lageransvarig, Order & Inköpsansvarig, Transport & Logistikansvarig, Försäljning Classic produkter

08-12148815
andreas.andersson@erab.com

Ekonomi

Agenter

Elektro Relä AB

Adress:
Västberga Allé 26, plan3
126 30 Hägersten
Telefon:
08-121 488 00
Fax:
08-774 88 14

FINLAND

Adress:
Kokko Control OY
Nöykkiönpuro 19
FIN-02300 Espoo
Telefon:
+35 8981927110
Fax:
+35 898018706

NORGE

Adress:
Erab Regulator A/S
Haslevangen 45B
N-0579 Oslo
Telefon:
+47 22652165
Fax:
+47 21652020

Singapore

Adress:
Category: Marine
Giantech Engineering Pte Ltd18 Boon Lay Way #05-133
SGP- 609966 Singapore
Telefon:
+65 631 68 595

SINGAPORE

Adress:
Category: Industry
Pacific Central Teknik Pte Ltd 33 Changi South Ave. 2
SGP-486445 Singapore
Telefon:
+65 546 2822
Fax:
+65 546 2811

Hör av dig

För offertförfrågan samt andra frågor vänligen maila oss.

info@erab.com