Siirry sisältöön

YHTEYSTIEDOT

Palvelemme teitä puhelimitse sekä sähköpostilla. Katso tarkemmat yhteystiedot alta. Mikäli et löydä sopivaa yhteyshenkilöä, voit laittaa sähköpostia finland@armatec.com

Yhteyshenkilöt

MYYNTI

Tommi Hannula

Myyntipäällikkö, Ilmanpoisto ja paineenhallinta

+358 40 536 6020
tommi.hannula@armatec.com

Myynti yleinen

Ole yhteydessä myyntiin

sales.finland@armatec.com

Pia Nessling

Team Leader, Sisämyynti

+358 40 682 1144
pia.nessling@armatec.com

Marko Lindfors

Myyntipäällikkö, Lämmönsiirto

+358 50 590 2854
marko.lindfors@armatec.com

Mika Miettinen

Myyntijohtaja, CEO

+358 400 355 121
mika.miettinen@armatec.com

Roy Länsilahti

Key Account Manager, varoventtiilit ja venttiilit

+358 40 750 5233
roy.lansilahti@armatec.com

Ossi Kosunen

Myynti-insinööri

+358 40 779 5651
ossi.kosunen@armatec.com

Esa Åman

Myyntipäällikkö, Säätö- ja toimilaitteet

+358 449 010 230
esa.aman@armatec.com

Tanja Kosunen

Dokumenttiassistentti

+358 447 521 777
tanja.kosunen@armatec.com

Janne Kiviniemi

Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi

+358 40 700 1127
janne.kiviniemi@armatec.com

Toimilaitehuolto

LVI-HUOLTO

Ole yhteydessä LVI-myyjään

Jorma Okkonen

Huoltopäällikkö

+358 44 550 1773
jorma.okkonen@armatec.com

Jouko Pitkänen

Huoltoasentaja

+358 40 551 8510
jouko.pitkanen@armatec.com

MARKKINOINTI

Lotta Ore

Markkinointikoordinaattori

+358 50 436 2672
lotta.ore@armatec.com

Heidi Suomalainen vanhempainvapaalla

Markkinointikoordinaattori

heidi.suomalainen@armatec.com

TALOUS

Eila Helminen

Talousassistentti

+358 44 766 3368
eila.helminen@armatec.com

Varasto

Timo Rautio

Varastotyöntekijä

+358 403 545 487
timo.rautio@armatec.com

Varasto / Warehouse

+358 403 545 487

Kaikki Yhteystiedot

Mika Miettinen

Myyntijohtaja, CEO

+358 400 355 121
mika.miettinen@armatec.com

Marko Lindfors

Myyntipäällikkö, Lämmönsiirto

+358 50 590 2854
marko.lindfors@armatec.com

Heidi Suomalainen vanhempainvapaalla

Markkinointikoordinaattori

heidi.suomalainen@armatec.com

Eila Helminen

Talousassistentti

+358 44 766 3368
eila.helminen@armatec.com

Pia Nessling

Team Leader, Sisämyynti

+358 40 682 1144
pia.nessling@armatec.com

Tommi Hannula

Myyntipäällikkö, Ilmanpoisto ja paineenhallinta

+358 40 536 6020
tommi.hannula@armatec.com

Timo Rautio

Varastotyöntekijä

+358 403 545 487
timo.rautio@armatec.com

Myynti yleinen

Ole yhteydessä myyntiin

sales.finland@armatec.com

Lotta Ore

Markkinointikoordinaattori

+358 50 436 2672
lotta.ore@armatec.com

LVI-HUOLTO

Ole yhteydessä LVI-myyjään

Tanja Kosunen

Dokumenttiassistentti

+358 447 521 777
tanja.kosunen@armatec.com

Roy Länsilahti

Key Account Manager, varoventtiilit ja venttiilit

+358 40 750 5233
roy.lansilahti@armatec.com

Ossi Kosunen

Myynti-insinööri

+358 40 779 5651
ossi.kosunen@armatec.com

Jorma Okkonen

Huoltopäällikkö

+358 44 550 1773
jorma.okkonen@armatec.com

Jouko Pitkänen

Huoltoasentaja

+358 40 551 8510
jouko.pitkanen@armatec.com

Esa Åman

Myyntipäällikkö, Säätö- ja toimilaitteet

+358 449 010 230
esa.aman@armatec.com

Janne Kiviniemi

Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi

+358 40 700 1127
janne.kiviniemi@armatec.com

Varasto / Warehouse

+358 403 545 487

KYSELYT & PALAUTTEET

Kyselylomake

Onko sinulla kysyttävää? Voit lähettää meille viestin helpoiten suoraan alla olevan lomakkeen avulla. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Oy Armatec Finland Ab

Juurakkotie 5
01510 VANTAA

Käyntiosoite:
Juurakkotie 5 A 2
01510 VANTAA

Sähköposti

finland@armatec.com

Erinomainen kumppani

Olemme luotettava kumppani ja meillä on korkein luottoluokitus.

Lue lisää

Y-tunnus

1789130-5

VAT-numero

FI17891305

Verkkolaskut

003717891305

Sähköpostilaskut

invoice.finland@armatec.com